Forum Ezoteryczne BytZbiorowy
Witaj,

Informujemy, że to forum nie będzie już rozwijane, zapraszamy wszystkich do rejestrowania się i budowania z nami nowego forum na www.bytzbiorowy.pl

Zapraszamy

Forum Ezoteryczne BytZbiorowy


Strefa przyjazna dla wszystkich
 
IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Zapraszamy wszystkich do tworzenia forum w nowej lokalizacji. www.bytzbiorowy.pl

Share | 
 

 Podpisz petycję!

Go down 
AutorWiadomość
Anonim
Administrator


Male

Liczba postów : 2418
Na forum od : 16/05/2010
Skąd : .

PisanieTemat: Podpisz petycję!   Pią 17 Wrz 2010, 12:13

Komisja Europejska, ignorując wolę 60% obywateli Unii Europejskiej chce wprowadzić uprawy genetycznie modyfikowanych… ZBÓŻaa! Jeśli do tego dojdzie, nasz chleb powszedni, o który proszą w modlitwach pobożni chrześcijanie i który jest synonimem wszelkiej żywności stanie się bronią biologiczną.

Czytelnikom tego bloga nie muszę tłumaczyć, że nie istnieje możliwość nieinwazyjnego współistnienia upraw ekologicznych z uprawami GMO. Jak już ludzkość miała okazję boleśnie się przekonać (przypadek Percy Schmeisera i innych rolników eko z Kanady) uprawy GMO za nic mają zapewnienia swoich twórców oraz polityków, że można je trzymać pod kontrolą. Nie da się tego zrobić! Pyłek przemieszcza się poza wszelką kontrolą, roznoszony przez wiatr, owady i zwierzęta. Przemieszczają się również same nasiona. Żadne „strefy bezpieczeństwa” nie gwarantują owego bezpieczeństwa, ponieważ co jakiś czas zdarzają się potężne wichury, które mogą przenieść pyłek nawet setki kilometrów od miejsca upraw.

Czytelnicy tego bloga wiedzą również, że GMO jest szkodliwe dla zwierząt, nie tylko dla szczurów i myszy laboratoryjnych, ale również dla krów, świń i innych zwierząt hodowlanych. Karmienie tym zwierząt powoduje zaburzenia w pracy systemu immunologicznego, nerek, wątroby, bezpłodność i poronienia oraz wady wrodzone płodów.

Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której nasz chleb stanie się przyczyną chorób, śmierci i bezpłodności.

Dlatego bardzo proszę o podpisanie petycji. Aby zatrzymać tę ustawę potrzeba miliona podpisów. Obecnie jest ich niewiele ponad 800 000.

PODPISZ PETYCJĘ I ROZEŚLIJ LINK DO WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ!
http://www.avaaz.org/en/eu_gmo/?cl=743934497&v=7138

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości na temat GMO, to po obejrzeniu tych filmów powinien się ich pozbyć:


Świat Według M-o-n-s-a-n-t-o
Wstrząsający film o największym potworze korporacyjnym, który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tyko dla gatunku ludzkiego, ale dla wszelkiego życia na naszej planecie. Dokument jest podsumowaniem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa znanej francuskiej dziennikarki. W filmie znajdziemy m.in. informacje o historii potwora: od Polistyrenów, PCB, broni chemicznej: słynnego defoliantu "Agent Orange" i dioksyn, po wspaniałe wynalazki przemysłu żywnościowego jak DDT, Aspartam, czy krowi hormon wzrostu. Obecnie firma jest największym producentem nasion roślin transgenicznych (GMO) - czyli trujących mutantów, które według "niezależnych" badań sponsorowanych przez firmę są rzekomo jadalne i zdrowe. Korporacja słynie z gigantycznych przekrętów, kłamstw i korupcji najwyższych szczebli władzy oraz bezwzględnego egzekwowania kupionych przez siebie przepisów prawnych, do rujnowania życia zwykłych, drobnych farmerów. Pracuje też nad totalną destrukcją bio-różnorodności światowych upraw - w imię zysku i totalitarnej kontroli wszystkich ludzi. Firma owa jest dziś największym producentem broni biologicznej używanej przeciwko całej ludzkości. W niniejszym filmie padają nazwiska takie jak Donald Rumsfeld, czy George Bush senior - którzy z tym szkaradnym przedsiębiorstwem są silnie powiązani...Playlista
https://www.youtube.com/user/ConspiracyLocal#grid/user/024B0C106CC5DDCA

źródło:http://astromaria.wordpress.com/

_________________________________
"Wszystkie wspomnienia są złudne, bo teraźniejszość nadaje im inne barwy..."
Powrót do góry Go down
 
Podpisz petycję!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Ezoteryczne BytZbiorowy :: Świadome życie :: Świadome życie :: Zdrowe życie bliżej natury, kamienie i amulety-
Skocz do: